O nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nasza mała pracownia to zespół osób skupionych na rzemiośle i twórczym podejściu do pracy. Wykonujemy meble o indywidualnym charakterze. Głównie stoły, krzesła i ławy – wszystkie wykonane z najlepszych materiałów, z wykorzystaniem obróbki ręcznej.

Oryginalność naszych produktów zależy od Państwa wyobraźni. W wykończeniu mebla nie ma ograniczeń, dlatego zachęcamy do podejmowania wyzwań. Wszystkie wzory proponowane w tym katalogu mogą być modyfikowane i dopasowane do potrzeb klienta.

Posiadamy zarówno produkty dostępne „od ręki” jak i meble na zamówienie objęte różnym czasem realizacji.

Poza sprzedażą nowych stołów i krzeseł zajmujemy się także odnawianiem mebli. Pracujemy z meblami z różnych epok dając im „nowe życie”. Każdy przedmiot dekoracyjny, który jest zniszczony lub lata świetności ma już za sobą jesteśmy w stanie zamienić w piękną ozdobę wnętrza w każdym stylu.

Swoją ofertę kierujemy szczególnie do osób szukających nieszablonowych rozwiązań, dzięki którym ich wnętrza będą wyrazem ich osobowości.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli nasza oferta trafi w Państwa gust.